Pączki

Koalicja plemion świata 83

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Forum powstało w celu jakieś komunikacji między nami. Czas istnienia forum będzie odpowiedni do czasu ogarnięcia forum w grze. Bardzo ważna sprawa - na razie nie musi nikt zakładać konta! Zapamiętajcie tylko adres tego forum, a najlepiej zapiszcie sobie w notatkach w grze;) Przykro mi ale to forum może nam służyć dłużej niż byśmy chcieli...

#1 2014-04-24 20:15:34

 Ezziel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 10
Punktów :   

Ankieta - co dalej?

Nie lubię zbyt dynamicznych zdarzeń ale nie mamy co czekać... Głosujcie czy gramy dalej razem czy nie. Jeśli zaznaczacie tak to nie tylko oznacza chęć dołączenia do jakiegoś normalnego plemienia ale i zaangażowanie w jego tworzenie i życie!

P.S.
Jeśli nie możecie oddać głosu jako goście to piszczcie posty;)

Sonda potrwa do jutra, do 15:00 i wtedy zdecyduję co dalej bez względu na frekwencję.

Offline

#2 2014-04-24 20:23:34

tak

Gość

Re: Ankieta - co dalej?

Ja chętnie dołączę do plemienia tylko trzeba będzie odpowiedznio dobierać graczy.

#3 2014-04-24 20:37:05

miikaa

Gość

Re: Ankieta - co dalej?

tak

#4 2014-04-24 20:39:17

 Ezziel

Administrator

Zarejestrowany: 2014-04-24
Posty: 10
Punktów :   

Re: Ankieta - co dalej?

Spokojnie, w nowym plemieniu wszystko będzie prowadzone na profesjonalnym poziomie (no może nie na początku...): rekrutacja, dyplomacja mobilizacja wojskowa itp...
Co do rekrutacji:
Od początku będziemy musieli się ostro za nią wziąć i szybko ogarnąć;)
Co do dyplomacji:
Już piszę z OSP na temat stosunków łączących nasze plemiona i ewentualne plemię "odłam"

A co do wojska:
Jedyne o co mogę prosić to to żeby nikt nie cofał woja ze wspieranych wiosek (chyba że po dogadaniu się), wspieraniu i komunikowaniu się między sąsiadami w najbliższym sąsiedztwie oraz dosyłanie wsparcie w ramach możliwości do wybitych wojsk.

Pozdrawiam

Offline

#5 2014-04-24 22:07:27

Danpol

Gość

Re: Ankieta - co dalej?

Tak, chętnie

#6 2014-04-25 16:28:41

Gh0stRider

Gość

Re: Ankieta - co dalej?

Ogarniamy nowe. Nie ma co tkwić bez forum, i admina.

Nasze główne plemie nas olało.  Zero odpowiedzi.

Trudno... Jak nie zaczniemy szybko działać, to nas wchłoną.

Nie ma co myśleć, trzeba działać.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.ko.pun.pl www.9dragons.pun.pl www.slayersfans.pun.pl www.bakowyt2.pun.pl www.fire.pun.pl